Chemia z Niemiec

Chemia z Niemiec

 SauberLab

Zapachowe i nie tylko preparaty niemieckie

Bardzo wysoka jakość w przystępnej cenie , świeży zapach i doskonała niemiecka skuteczność

1. Preparat do mycia łazienki – PU16 ( Ph 3) długo utrzymujący się świeży zapach . Preparat oparty na naturalnych kwasach , odczyn kwaśny (dzięki temu usuwa osady mineralne , kamień z płytek , armatury łazienkowej , kabin prysznicowych) . Można go używać bez problemu codziennie i nie uszkodzi żadnych powierzchni ( z wyjątkiem marmuru) i  urządzeń w łazience . Warto również pamiętać o tym , że preparatami kwaśnymi nie można czyścić powierzchni z Marmuru .

2. Preparat w żelu do czyszczenia urządzeń sanitarnych – SR35 WC Reinger (Ph 2 ) – intensywny landrynkowy zapach , preparat stosowany głównie przy ciężkich zabrudzeniach w pisuarach i muszlach klozetowych (do armatury nie zalecany jest zbyt mocny ) . Podobnie jak w przypadku PU16 preparatu nie wolno stosować na Marmur .

3. Uniwersalny Zapachowy , Perfumowany Preparat do mycia podłóg AR15 (Ph 7-9) zasadowy , silnie skoncentrowany , bez smug i intensywnie pachnący pomarańczami preparat do czyszczenia i pielęgnacji podłóg . Bezpieczny dla powierzchni . Dostępny jest w opakowaniach 1 Litr i 10 Litrów . Bardzo dobra cena za tak świetny produkt . Można go stosować nawet na Marmur , do czyszczenia mebli lakierowanych , okien , ram okiennych, kuchenek , zlewów , armatury …. . Polecam

ZAPRASZAMY DO SKLEPU